CAHİDE HARİKALAR DİYARI SİZİ BİR MASALA DAVET EDİYOR

Cahide Harikalar Diyarı, dev tavşanları, dev filleri, atlı karıncası, bir şatoyu andıran sahnesi ile hayallerinizin ötesinde bir masal dünyası şu anda.. DJ kabininden kocaman 7 metrelik dev ejderha çıkıyor kırmızı gözleriyle. Saray kapısını andıran sahnede gene devasal kalpin içinden çıkıyor showcular. Kırmızı locası ve kalp şeklindeki dev masası bu yepyeni dekorasyon ile bütünleşerek mekana bambaşka bir hava katıyor. Şimdiden yazın en popüler locası oldu bile. Kafes içinden çıkan avizesi etrafında yüzlerce kalpleriyle bekarlığa veda edecek gelin adaylarının favorisi.

Üstelik bu büyülü dünyaya tıpkı Alice Harikalar Diyarı’nda olduğu gibi bir anahtar deliğinden giriliyor.

Ayrıca Cahide’nin efsane haline gelen ‘Bekarlığa Veda’ şovunda gelin adaylarını büyük sürprizler bekliyor. Cahide kızlarının özel hazırlanmış gelinliklerini giyen gelin adaylarını, hayatları boyunca unutamayacağı bir gecce yaşatmaya devam ediyor. Kokteyllere gelince, Cahide yine her sezon olduğu gibi yeni konseptine uygun farklı tadlarda, değişik sunumlarla kokteyller hazırladı. Girişte sizi karşılayacak olan Shutbar’da, ‘Ne dedin sen shut’, ‘Keşanlı Alice’, ‘Tavşan Kaç’ gibi orijinal isimli yepyeni kokteylleri tadabileceksiniz.

Her Salı bir yıldızın olduğu canlı müzik gecceleri de devam ediyor Cahide Harikalar Diyarı’nda. Yaz sezonu boyunca da ünlü sesler, farklı konseptler ve showların da içinde olduğu gecceler sizleri bekliyor.

[xyz-ihs snippet=”rezervasyon”][xyz-ihs snippet=”alkolluicki”][xyz-ihs snippet=”acikalan”][xyz-ihs snippet=”canlimuzik”][xyz-ihs snippet=”kizkiza”][xyz-ihs snippet=”sigara”]